Hlavní stránka Návody Úpravy: přetaktování MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu
MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu
autor: Z. Obermaier , publikováno 19.9.2009
MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu

Nedávno jsme vám přinesli reportáž z účasti našeho týmu na Evropském finále Master Overclocking Arena, pořádaným společností MSI v Mnichově. Náš tým se umístil na šestém místě, a zdálo se, že finále v Pekingu nám o vlásek uniklo. Nakonec nás ale vybrali a my jeli do Číny reprezentovat Česko-Slovensko, zde je reportáž z této prestižní akce.


MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu

V České republice je zájem o extrémní taktování malý, je to zřejmě zapříčiněno malou tradicí této činnosti, ale hlavně finanční náročnosti na níž mnoho lidí nedosáhne. Ničit hardware, kupovat kapalný dusík a měděné komíny na chlazení je zkrátka hodně drahá legrace, a tak se tomuto sportu věnuje u nás jen několik lidí, kteří se ještě navzájem znají. My ale stále budeme průkopníky a propagátoři této činnosti, a na letošním nástupci Invexu (R.I.P.) vám opět dusíkovou šou předvedeme, tentokrát ale větší, lepší a bombastičtější.

Poslední dvě akce, kterých jsem se zúčastnili, bylo soukromé taktování a veselení s Gigabyte, a těsně předtím účast na Evropském finále MSI v Mnichově. Článek o této akci najdete zde. Právě oním kláním v Německu dnes musím začít.

MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu

Naší Česko-Slovenskou on-line soutěž, vyhrála Slovenská dvojice Marek a Dušan. Společně se zástupcem Českého pořádajícího magazínu PCTuning, jsem tedy vytvořili Česko-Slovenský tým a vyrazili na finále. Akce to byla vydařená, ostatně nalistujte si zmíněnou reportáž z Mnichova. Zklamáním pro nás byl pouze výsledek, když jsme skončili šestí - jen jedno místo nás dělilo od účasti na finále v Pekingu. Smířili jsme se s tím, ale čekalo nás překvapení ..

MSI MOA 2009 - Světové finále taktování v Pekingu

Týden po finále se ozval zástupce MSI pro náš trh, Radim a oznámil nám, že Japonský tým odřekl účast na finále a jako "Divoká karta" byl zvolen tým ze Slovenska. Jako mediální partner byl samozřejmě opět přidělen PCTuning, a ve stejné sestavě z Mnichova jsme se vydali na dlouhou cestu do Říše Středu .. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
100 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 46Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.