Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle
SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle
autor: Miroslav Ježek , publikováno 6.12.2019
SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle

Recenze herní židle tu nebyla poměrně dlouho, asi tak dvě nebo tři století. Firma SPC Gear zásobuje hráče různými vynálezy a jedním z mnoha je židle pro všechny, kteří tráví u PC mládí, stáří, nebo vlasntě i celý život. Ach, jak krásně prožitý čas. Škoda, že někdy je nutno oblíbenou hru vypnout a podívat se i do světa živých.


Úvod

Celoživotní dřepění u PC vyžaduje silnou vůli, ocelové hýždě a titanovou páteř. Nic pro změkčilé slečinky, kteří vzdávají pařbu například už po osmi hodinách. Ačkoli výdrži velmi pomáhá i kvalitní vybavení. Dobrá klávesnice, kvalitní myš, podložky pod ruce a hlavně ergonomická a pohodlná židle. To je naprosto kruciální element, protože sedět na hromadě hlíny nebo v závěsu na kříži (obráceném), to není zrovna královské posezení.

SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle 

Křesílko z dob inkvizice stimuluje krevní oběh.

Ovšem dnes je nabídka sezení tak obsáhlá, že můžeme hlínu vesele nechat na dvoře a kříž spálit. Najdeme židle kancelářské, jídelní, herní, manažerské, samožerské, extravagantní, experimentální anebo nesmyslné. My se však budeme zabývat jednou jedinou herní židlí od společnosti SilentiumPC, lépe řečeno od kolegiální SPC Gear, která produkuje gamesnické nářadí, jako právě židle, mechanické klávesnice nebo krysí podložky.

SPC Gear SR300F V2 BK: podařená herní židle

Testovaný model se jmenuje SPC Gear SR300F V2 BK. V2 v názvu značí, že jde o vylepšený model židle SR300, tudíž se dají očekávat novinky jako laserová masáž beder, kvantově tunelový generátor kapučína a aktivní filtrace větrů. Tedy, zas tak futuristický model to není, od předchůdce se liší minimálně. Je o dvě kila lehčí, tu a tam se liší rozměry a potah je ušněrován z tkaniny namísto polyesteru.

V dalších kapitolách se podívám na to, jak je sesle zkonstruovaná, jaké jsou materiály, polohovací možnosti a jak se na ní vlastně dřepí. Což je samozřejmě nejdůležitější. Od herní židle očekávám, že pohodlně usadí mé mohutné hýždě, narovná pochroumaná záda, odpočine loktům a po celou dobu mohu nerušeně pařit. A v případě noční krize spustit opěrák a usnout. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.