Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security
Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security
autor: Redakce PCT , publikováno 10.11.2017
Seznam kapitol
1. Soutěžte o bezpečnostní software ESET Internet Security
2. Správné odpovědi a výherci
Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

V minulých dnech jste se mohli zůčastnit soutěže o pět licencí nejnovější verze bezpečnostního softwaru ESET Internet Security, který zahrnuje vedle antiviru i zlepšený monitoring domácí sítě, připojených zařízení a testu jejich zranitelnosti také UEFI skener pro kontrolu PC před spuštěním OS. Jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál?


Bezpečnostní technologie ESET se pohybují na trhu už 30 let a patří mezi nejoblíbenější antivirová řešení na světě. Nejnovější verze ESET Internet Security přichází s vylepšenou ochranou proti ransomware. Jedná se o funkci, která monitoruje chování aplikací a procesů, jež se pokouší o úpravu dat v počítači. Pokud je chování vyhodnoceno jako podezřelé, je aplikace či proces pozastaven. Uživateli je zobrazena informace o takovém chování a má na výběr, zda je opětovně povolí, či potvrdí jejich zablokování.

Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security

Zajímavou novinkou je UEFI skener. UEFI nahrazuje BIOS u moderních základních desek. Pokud by malware infikoval toto rozhraní mezi hardwarem a operačním systémem, představovalo by to pro uživatele značné a zároveň velmi těžce identifikovatelné riziko. UEFI skener tento typ hrozeb minimalizuje. ESET je první společností, která tuto funkci integrovala přímo do bezpečnostního produktu.

Sada bezpečnostních funkcí, obsažených v produktu ESET Internet Security, zahrnuje také osvědčené technologie jako Ochrana proti botnetu, Exploit Blocker, Vulnerability Shield, Personální firewall, Rodičovská kontrola, Antispam a další.

Bezpečnostní software ESET Internet Security jste mohli vyhrát v naší soutěži. Stačilo správně odpovědět na tři soutěžní otázky a pak mít štěstí při losování. Jaké byly správné odpovědi a kdo vyhrál?

Vyhlášení soutěže o software ESET Internet Security 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.