Hlavní stránka Multimédia Hry a zábava Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014
Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014
autor: Lucie Jiříková , publikováno 7.10.2014
Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014

Nejrušnější čtvrtletí herního roku je v plném proudu. Vánoce se blíží a vydavatelé na nás chrlí jednu herní pecku za druhou. A bude hůř, mnohem hůř! Hlavní vlna nejočekávanějších her tohoto podzimu se na nás teprve chystá. Abyste se v ní pořádně vyznali a věděli kdy a na co se těšit, připravili jsme pro vás přehledný jízdní řád!


Jelikož se nezávislí vývojáři docela činili, tento rok si na obvyklé prázdninové sucho nemůžeme stěžovat. Každému kovanému hráči je nicméně naprosto jasné, že ty pravé herní žně nás teprve čekají. Naznačilo to září, které nám dopřálo hned několik skvělých her, v čele s bláznivou zombie akcí Dead Rising 3, tahovou strategií Endless Legend, návratem legendárního izometrického RPG Wasteland 2, akční adventurou  Sherlock Holmes: Crimes & Punishments nebo budovatelskou strategií Train Fever. A to jsme teprve na úplném začátku.

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014

V následujících měsících nás přitom čeká hlavní chod v podobě survival hororové hry Alien: Isolation, akční hororovky The Evil Within, tahové strategie Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, akčního RPG Lords of the Fallen, střílečky Far Cry 4, závodní hry The Crew a desítek dalších. Celkový počet očekávaných her závěrečného čtvrtletí tohoto roku přitom v porovnání se stejným obdobím minulého roku radikálně vzrostl. Čert aby se v tom vyznal, že?

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014

Abyste se v té hromadě skvělých her, které mají vyjít koncem tohoto roku, alespoň trochu vyznali, připravili jsme pro vás jízdní řád těch nejočekávanějších titulů konce roku 2014. Nezapomněli jsme v něm samozřejmě na žádnou ze šťavnatých AAA her, vedle toho jsme ho ale doplnili i několika zajímavými nezávislými peckami.

Nakonec zdúrazňuji, že seznam neobsahuje všechny hry, které mají na konci tohoto roku vyjít, ale soustředili jsme se na ty něčím zajímavé či výjimečné tituly. Tipy na další zajímavé hry očekáváme v diskuzi pod článkem. Nezdráhejte se o něj s námi podělit!

Hry v článku jsou řazeny podle očekávaného data vydání. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
85 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 34.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.