Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!
Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!
autor: Redakce PCT , publikováno 3.8.2011
Seznam kapitol
1. Ceny a otázky
2. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

Zúčastněte se naší velké soutěže s Enermaxem – vyhrát můžete dva zdroje, přičemž jedním z nich je špičkový model MaxRevo, dále skříně, ventilátory a klávesnici. Celkem jsme pro vás připravili deset cen, stačí jen správně zodpovědět pět jednoduchých otázek. Pokud umíte pracovat s Googlem, máte velkou šanci na výhru!


Enermax netřeba příliš připomínat, s recenzemi jeho produktů se můžete na stránkách PCT setkat téměř každý měsíc. Zatím byly nejčetnější články týkající se skříní, nově k tomu přibudou ještě recenze zdrojů. A právě zdroj od Enermaxu bude hlavní výhrou v dnes startující soutěži, kterou jsme pro vás připravili s partnerskými společnostmi Enermax a TN Trade.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!          Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

Pravidla jsou velmi jednoduchá, stačí správně odpovědět na šest otázek níže a počkat si na slosování. Celkově je ve hře 10 cen, takže šance na výhru je opravdu velká. Speciálně nyní, když jsou prázdniny v plném proudu a spousta čtenárů nám polehává u vody, popíjí drinky s deštníčky a utíká jim šance hlasovat. Na hledání správných každopádně dáme delší čas než obvykle, na odpovědi a vyplňování formuláře budete mít plné tři týdny. Uzávěrka soutěže je tedy 24.8.2011 v 23:59.

Ceny v soutěži

1. cena – MaxRevo 1350W

První cenou je zbrusu nový zdroj MaxRevo 1350W. Řada MaxRevo je to nejlepší od Enermaxu, poskytuje účinnost na úrovni 80 PLUS® GOLD standardu a je přizpůsobena nejnáročnějšímu použití. Z dalších vlastností vyjmenujme ultra tiché chlazení, použití nejkvalitnějších součástek a (samozřejmě) prodlouženou pětiletou záruku.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

2. cena – Enermax Spinerex

Další dvě příčky zabírají počítačové skříně. Na druhém místě najdete Full Tower Spinerex, největší skříň, kterou Enermax vyrábí. Dovoluje sestavu osadit až osmi pevnými disky a spoustou ventilátorů, návrh byl přizpůsoben tomu nejnáročnějšímu použití.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

3. cena – Enermax Hoplite

Třetí vylosovaný se může těšit na Hoplite, Midi Tower, který znáte již z jedné naší recenze. Skříň jsme nazvali „inovátorem s kompromisy“, celkově od nás dostala pozitivní hodnocení. K největším kladům patří skvělé zpracování, atraktivní design a prakticky řešený cable managment.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

4. cena – NAXN 600W

Bramborový vítěz získá zdroj ze základní řady NAXN. Ačkoli je to nejlevnější model Enermaxu, splňuje certifikaci 80 Plus a ve standby módu odebírá méně než jeden watt.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

5. cena – Aurora Lite

Ano, Enermax dodává na trh také klávesnice. Aurora Lite patří k těm nejvyšším v nabídce, je extrémně tenká a vyrobená z atraktivního materiálu.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

6. až 10. cena – T.B.Silence

Poslední vylosovaní získají 12cm ventilátory z řady T.B.Silence, které, jak již název napovídá, vynikají nízkou mírou hluku.

Vyhrajte zdroje, skříně a příslušenství s Enermaxem!

Soutěžní otázky

Soutěž se společností Enermax

Jaké účinnosti dosahuje Enermax MaxRevo mezi 20 a 100 procenty zátěže (varianta na 220 V)?

Pro kolik ventilátorů má Enermax Spinerex připravené pozice?

Jaká je maximální možná délka grafické karty v Enermax Hoplite?

Která funkce ve zdrojích Enermax NAXN pomáhá splnit nařízení EU o omezení spotřeby ve standby módu (menší než 1 W)?


Z jakého materiálu je vyrobena klávesnice Aurora Lite?

 


 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
43 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 18.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.