Hlavní stránka Hardware Procesory, paměti Paměti Team Group T-Force XCALIBUR RGB v testu
Paměti Team Group T-Force XCALIBUR RGB v testu
autor: Vít Komínek , publikováno 13.12.2018
Paměti Team Group T-Force XCALIBUR RGB v testu

Nedávno jsem testoval DDR4 kit operačních paměti výrobce ADATA osazený čipy SAMSUNG B-die, který mne zaujal právě skvělými vlastnostmi těchto čipů. To mě přimělo věnovat se operačním pamětem více a právě dnes jsem si pro vás přichystal test novinky Xcalibur řady T-Force od výrobce Team Group.


Úvod

O Tchajwanském výrobci Team Group se u nás moc nemluví, stejně tak českých recenzí na jejich produkty bychom se téměř nedohledali. Přitom má v nabídce mnoho zajímavých produktů. Výrobce se zabývá produkcí operačních pamětí, SSD disků a úložných zařízení a příslušenství pro mobilní zařízení.

Pro hráče a počítačové nadšence výrobce nabízí produktovou řadu T-FORCE GAMING, která má bohatou nabídku pamětí i SSD disky.

V portfoliu pamětí nalezneme barevně podsvícené paměti s atraktivním vzhledem a zcela jistě i kvalitními paměťovými čipy, neboť s XMP profily dosahují až 4000 MHz. Nebo extrémní model pamětí zaměřený hlavně na maximální výkon a přetaktování s frekvencí pamětí až 4500 MHz.

Paměti Team Group T-Force XCALIBUR RGB v testu

Nabídka pamětí řady T-FORCE GAMING

Ve spolupráci se společností Asus se v nabídce pamětí Team Group nachází i paměti s designovou úpravou ve stylu Asus TUF Gaming či Asus Republic Of Gamers.

Paměti Team Group T-Force XCALIBUR RGB v testu

V jedné z předešlých recenzí jsem se zabýval velmi zajímavými pamětmi Adata Spectrix D80, které výrobce prezentuje jako kapalinou chlazené. Nejvíc mě ale na nich zaujaly paměťové čipy, u kterých šlo značně snížit časování a tím vyladit výkon procesoru AMD Ryzen. Od té doby jsem se začal o paměti zajímat více a jako další paměti pro otestování a sepsání tohoto článku jsem vybral horkou novinku Team Group T-Force Xcalibur kit dvou 8GB pamětí s frekvencí 3600 MHz.

V dalších kapitolách se na tyto paměti podíváme blíže. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
13 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.