Hlavní stránka Hardware Procesory, paměti Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem
Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem
autor: Redakce PCT , publikováno 19.6.2013
Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem

Podle čtenosti článků o Haswellu vás nová generace procesorů Intel hodně zaujala. Ve spolupráci s českým zastoupením jsme proto připravili soutěž o zbrusu nový procesor Intel Core i5-4670K a spoustu drobných dárků. Kromě otázek je pro vás připravena ještě druhá, samostatná část – budeme hledat nejpomalejší počítač s Pentiem!


Takže aby bylo jasno – soutěž má dvě části, hlasovací a hledací. Každý, kdo správně zodpoví tři otázky, hraje automaticky o nový Haswell. Nezávisle na hlasovacím formuláři poběží ještě druhá soutěž, ve které hrajeme o „starý“ Ivy Bridge, konkrétně Intel Core i5-3450. Hrát můžete samozřejmě v obou dvou soutěžích.

Hlasovací soutěž

Na další stránce vás čekají tři otázky, tentokrát o něco těžší, než jak jsme za poslední půlrok zvyklí. Berte to jako výzvu! První výhrou je výkonný procesor Core i5-4670K nové generace Haswell, další dva vylosovaní dostanou upomínkové předměty.

1. místo

Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem

Intel Core i5-4670K

2. a 3. místo

Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem

batoh, tričko Intel, modří a bílí Inteláčci, Intel klíčenky, notýsky moleskin, propisky

Hledací soutěž

V rámci soutěží už jsme hledali mnoho hardwaru – vzpomeňte si třeba na nejstarší notebook nebo nejpomalejší disk. Tentokrát budeme hledat nejpomalejší sestavu s procesorem Intel Pentium (popř. novějším). Odměna bude jedna jediná – Intel Core i5-3450 z předchozí generace Ivy Bridge.

Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem

Intel Core i5-3450

1. Procesor v počítači musí být značky Intel

2. Počítač musí být funkční, chceme tedy vidět fotku sestavy s aktivním monitorem, ideálně s POST obrazovkou

3. Chceme vidět fotku obrazovky monitoru, na které je System information z programu HWiNFO (DOS nebo Win verze, u Win verze jsou obrazovky jiné)

4. Chceme vidět fotku obrazovky monitoru, na které je CPU Information z programu HWiNFO (DOS nebo Win verze, u Win verze jsou obrazovky jiné)

5. Na všech fotkách musí být vidět cedulka, na které bude čitelně napsáno Hledáme nejpomalejší procesor Pentium – tedy nedělat screenshot, ale vyfotit obrazovku

6. Údaje na fotkách musí být v rámci možností čitelné

Procesor nesmí být podtaktovaný, hodnotit budeme podle frekvence procesoru z výroby. Všechny tři snímky nám pak zašlete na adresu:

Vyhrajte Haswell a další ceny – velká soutěž s Intelem

Přílohy v mailu nesmí mít velikost větší než 5 MB, do předmětu pak napište pouze frekvenci procesoru a jeho označení. Pokud napíšete, odkud sestava pochází a jakou má historii, nebudeme se zlobit :-)

Čas na nalezení nejpomalejšího Pentia máte od této chvíle do 3.7.2013. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
34 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 12.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.