Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Cooler Master SK650: sexy mechanika s nízkými spínači
Cooler Master SK650: sexy mechanika s nízkými spínači
autor: Pavel Urbánek , publikováno 14.5.2019
Cooler Master SK650: sexy mechanika s nízkými spínači

Mechanických klávesnic mají už všichni dost. Dělá je každý výrobce periferií, hardwaru, kdejaký Číňan a koneckonců je dělají i sami uživatelé doma. Ale nízkoprofilová mechanika s atraktivním designem a kvalitními materiály? Když jsem ji viděl, musel jsem ji vyzkoušet. Se značkovými spínači od Cherry není co zkazit – nebo snad ano?


Jednoduše jsme herními klávesnicemi přesyceni a je to vidět i na popularitě jejich recenzí. Přesto přese všechno tu píšu zase o mechanice. Protože tuto jsem prostě vyzkoušet musel. A udělal jsem dobře – proč se dozvíte dál.

  Cooler Master SK650: sexy mechanika s nízkými spínači

Co je na Cooler Master CK650 tak zajímavé? V první řadě vzhled. Mechaniky už nudí svým uniformním podáním a zde CK650 boří konvence. Kompletně jiné klávesy, než na jaké jsme zvyklí. Nízkoprofilové spínače Cherry MX jsou další novinkou v recenzi. Konektor USB-C je sice drobností, ale také je to pokrok. Nějaké RGB podsvícení nebo hliníkový povrch je dnes standard.

Cooler Master SK650: sexy mechanika s nízkými spínači

Pokud chcete být na špici inovací, tak si obvykle musíte připlatit. Kolik to ale bude u Cooler Master SK650? Cena se pohybuje okolo 3600 korun. To je celkem dost, ale na druhou stranu musíme vzít v potaz, že jsou použity značkové spínače Cherry MX, klávesnice je individuálně podsvícena a jsou použity lepší materiály. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.