Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek
Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek
autor: Martin Bielak , publikováno 29.8.2014
Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek

Herní myš s kvalitním laserovým senzorem a rozlišením 5000 DPI, podporou maker, programovatelnými tlačítky a odezvou 1 ms od známého výrobce Asus s cenou jen okolo osmi set korun? Ano, přesně to slibuje herní myš GX850. Vyzkoušel jsem ergonomii, software, chování snímače a vlastnosti, které jsou důležité pro náročnější hráče.


Na dnešní den pro vás máme připravenou recenzi nového špičkového procesoru od Intelu. Informační embargo končí ale až v podvečer, takže vám prozatím jako předkrm nabízíme alespoň uživatelskou recenzi herní myši Asus GX850 od Martina Bielaka.

Asus GX850 pro hráče

ASUS je nejenom známým výrobcem nejenom počítačového hardwaru, ale též periferií. Své produkty  dělí do několika kategorií. Pro hráče je určena řada ROG spadá do ní i myš GX850, která se na svém obalu hrdě pyšní právě logem ROG

Herní myš Asus GX850

Senzor

ADNS-9500

Váha

150g

Programovatelná tlačítka

DPI

1250, 2000, 3500, 4500 nebo 5000

Indikace přepínání DPI

LED proužky

Rozměry

Délka: 124 mm
Šířka: 72 mm
Výška: 42 mm

Podpora OS

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Komunikace

Výrobce neuvádí, naměřeno 1 000 Hz

Délka USB kabelu

1,9 m

Balení

Myš je zabalená v papírové krabici. V přední části je výřez, kde je pod plastovým výliskem umístěná myš. Při převozu je tedy dostatečně chráněná a uživatel si zároveň může před koupí vyzkoušet, jak mu myš padne do ruky.

Balení je po designové stránce povedené, nese se v jednoduchém černo–červeném duchu. Na přední straně obalu najdete nezbytné informace, jako je hodnota DPI, upozornění na podporu maker, programovatelná tlačítka nebo přítomnost laserového senzoru a také logo ROG.

Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek

Na zadní straně jsou uvedené specifikace myši a popis nejdůležitějších tlačítek, po stranách se poté nachází popis nejdůležitějších funkci myši ve dvaceti jazycích.

Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek

 Uvnitř najdete samotnou myš, stručný návod a CD s potřebným softwarem a návodem ve formátu PDF. Prostě klasika, ale i tak by toho u myši za osm set korun mohlo být více.

Myš Asus GX850: kvalita a spousta funkcí za pár stovek 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
23 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.