FORPSI nabízí zájemcům vyzkoušet si prakticky tvorbu vlastní infrastruktury v cloudu
autor: Ondřej Košťál , publikováno 11.4.2017

Dubnový workshop FORPSI CLOUD o posledních trendech a úskalích cloudu se koná již 21. dubna v Praze. Zváni jsou všichni zájemci o tematiku cloudu; mohou si vyzkoušet návrh vlastní infrastruktury.

Společnost INTERNET CZ působí na českém trhu pod značkami FORPSI a FORPSI Cloud a patří k největším tuzemským poskytovatelům internetových služeb. Pro zájemce pořádá tematický workshop k posledním trendům v oblasti cloudu. Účastníci získají informace o úskalích přechodu na cloud a o dalších zajímavých tématech a budou si moci vyzkoušet zřízení IT infrastruktury v cloudu. Workshop, na nějž je vstup zdarma, se uskuteční 21. dubna 2017 v Praze. 

Určen je pro laickou veřejnost, ale i pro webhostery, webdesignery, pracovníky IT oddělení a pro  všechny zájemce o nové technologie. 

FORPSI nabízí zájemcům vyzkoušet si prakticky tvorbu vlastní infrastruktury v cloudu

Workshop Forpsi Cloud povede Lukáš Hampeis, který ve FORPSI pracuje na pozici cloud technik. Zaměří se především na tyto oblasti: 

  • možnosti FORPSI Cloudu;
  • možná úskalí přechodu na cloud; 
  • poslední trendy v oblasti cloudu;
  • způsoby návrhu vlastní infrastruktury; 
  • interaktivní tvorba vlastní infrastruktury v cloudu (možnost vyzkoušení na místě). 

Účastníci se tak dozví o posledních trendech a možnostech cloudu jako takového a budou si moci tvorbu v něm i vyzkoušet. 

Workshop se bude konat v pátek 21. dubna 2017 od 9 do 16 hodin (s přestávkou a pozváním na oběd), a to v Praze, v sídle Dobrého webu na ul. Milady Horákové 116/109. Školicí místnost je v 5. patře budovy Hradčanská Office Center (budova A) přímo nad vestibulem stanice metra Hradčanská.

Zájemci mohou zaslat přihlášku na e-mailovou adresu workshop@forpsi.cloud. Stačí uvést jméno a příjmení, případně společnost a e-mailovou adresu. Tagy: FORPSI  TZ  tisková zpráva  workshop  cloud  
 
Komentáře byly zrušeny.
0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.