Zapakatel.cz otevřel v Praze zákaznické centrum
autor: Jan Černý , publikováno 14.4.2011

Server www.zapakatel.cz otevřel jako první ze serverů kolektivního nakupování kamenné zákaznické centrum v samotném srdci Prahy v pasáži Lucerna.

„V zákaznickém centru umožníme platbu v hotovosti, vyzvedávání u nás nakoupeného zboží nebo například vyřizování reklamací. Chceme, aby zákazníci za virtuálním internetovým serverem viděli i skutečné lidi a mohli si tak na Zapakatel.cz i trochu - lidově řečeno - sáhnout. Mimo rozšíření služeb vnímáme tento krok i jako posílení důvěryhodnosti naší společnosti,“ popisuje smysl zákaznického centra finanční ředitel Zapakatel.czJiří Carba. Úplnou novinkou bude možnost nákupu voucherů na nabídky, které už na internetu nejsou aktivní. „Princip je velmi jednoduchý.

Na www.zapakatel.cz můžete jednotlivé slevy nakupovat průměrně 2-3 dny. Poté nabídka zmizí, ale my musíme 14 dní čekat na finální zúčtování. Během této doby bude nadále možnost slevy kupovat a to v sekci s názvem „Last minute“. Už ale jen v našem zákaznickém centru a jen v hotovosti. Našim zákazníkům se tak dramaticky rozšíří spektrum nabízených slev. Podle našich odhadů tak budou moci denně v Praze vybírat až ze 40 nabídek místo stávajících deseti,“ vysvětluje obchodní ředitelka serveru Klára Bitvarová. Zákaznické centrum je přímo v pasáži Lucerna u vchodu z Vodičkovy ulice. Otevřeno bude každý všední den od 10 do 20 hodin.Tagy: tz  tisková zpráva  tiskovka  zapakatel  
 
Komentáře byly zrušeny.
0 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.