Další informace o GPS a kameře pro PSP
autor: Stančík Martin , publikováno 5.9.2006
Společnost Sony ohlásila data vydání a ceny dvou velmi očekávaných přídavků pro populární PlayStaion Portable (PSP) - GPS přijímače (pod označením PSP-290) a kamery (PSP-300) – zatím pouze pro Japonský trh.

Kamera s možností natáčení videa a focení snímků bude vážit jen 15 gramů a bude opatřena 1.3MP jednotkou s mono mikrofonem. Přibalen bude i jednoduchý software na editaci videa, který bude umožňovat například vytváření prezentací z fotografií. Očekává se také, že uživatel bude moci nahrávky/snímky bezdrátově sdílet s jinými vlastníky PSP, není to však zatím potvrzeno. V Japonsku se této "vymoženosti" dočkají již druhého listopadu a případní zájemci ji pořídí za cca 42 dolarů (920 Kč). Zatím nebyly ohlášeny žádné herní tituly, jež by kameru využívaly, avšak pozitivní odezva Sony na PS2 EyeToy by mohla znamenat, že se nějaké brzy objeví.

Druhým připravovaným přídavkem pro PlayStation Portable je GPS, jež v Japonsku bude dostupné sedmého prosince za cenu cca 51 dolarů (1120 Kč). Přibalen bude navigační software, jenž bude nejspíš distribuován pomocí UMD disku; aktualizovat a nahrávat nové mapy pak uživatel bude moci díky Memory Sticku. A s GPS se již také počítá do několika her jako "Golf Everywhere" nebo "Metal Gear Solid: Portable Ops".

Zdroj: Daily Tech

 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
5.9.2006 18:52:01   85.248.106.xxx 11
To ako chcu zakomponovat GPS do hry preboha?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

25 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 12.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.