Philips 288E2UAE je nový monitor se 4K rozlišením
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.1.2021

Představen byl nový monitor od Philipsu s označením 288E2UAE, který by měl být ideální volbou do kanceláří i do domácností.

Nový Philips 288E2UAE nabízí UltraClear zobrazení v rozlišení 4K UHD (3 840 × 2 160 px) na IPS panelu úhlopříčky 28 palce. A ostudu si výrobce neutrhne ani dostupnými technologiemi SmartContrast pro syté černé detaily a MultiView, která zajistí současné připojení dvou zařízení, jako je třeba počítač a notebook.

288E2UAE je vybaven rozhraním USB 3.2 SuperSpeed, které nabízí jeden USB upstream vsup a 4 USB downstream, takže uživatelé mohou k monitoru připojit klávesnici a myš a používat je k ovládání. Jeden port USB podporuje rychlé nabíjení a splňuje standard USB-IF Battery Charging (BC1.2), který umožňuje uživatelům nabíjet kompatibilní smartphony. Pro více možností se nabízí také připojení pomocí HDMI a DisplayPortu. Klávesa EasySelect pak umožňuje rychlý přístup do nabídky/nastavení monitoru.

 Philips 288E2UAE je nový monitor se 4K rozlišením

Dále Philips 288E2UAE má docela tenký postranní rámeček a stojan, který lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 mm umístit do optimální polohy. V neposlední řadě tu máme i režim EasyRead pro „zážitek ze čtení jako z papíru“ a technologii Flicker-free a mód LowBlue.

Monitor Philips 288E2UAE bude dostupný od února za doporučenou koncovou cenu 8 597 Kč.Tagy: Philips  288E2UAE  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.