Český startup Memsource kupuje německou společnost Phrase
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.1.2021

Díky transakci vzniká jeden z největších hráčů na trhu překladatelských a lokalizačních nástrojů. Společnost Memsource si tím otevírá dveře k dalšímu rozvoji svého produktového portfolia, expanzi na nové trhy a rozšíření počtu svých zákazníků.

Memsource se sídlem v Praze patří mezi největší světové poskytovatele překladatelských řešení, která pomáhají globálním společnostem a překladatelským agenturám automatizovat překladatelský proces. Produkt Memsource zahrnuje patentovaná řešení na bázi umělé inteligence, díky nimž je překladatelský proces rychlejší a méně nákladný, a která zároveň zajišťují zvýšení kvality výsledného překladu. Překladatelský software poskytovaný Memsource využívají i největší hráči na trhu, jako například společnosti Uber, Zendesk, Supercell nebo Vistaprint.

Český startup Memsource kupuje německou společnost Phrase

Phrase, se sídlem v německém Hamburku, je poskytovatelem nástroje pro lokalizaci softwaru, internetových stránek a mobilních aplikací. Spojením společností Memsource a Phrase vznikne jeden z největších hráčů na trhu překladatelských a lokalizačních nástrojů. Transakcí dochází k zásadnímu rozšíření produktového a zákaznického portfolia společnosti Memsource, a zároveň k rozšíření její působnosti v Německu.Tagy: Phrase  Memsource  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.