Honoru zlevňuje svoje chytré hodinky. Ušetřit můžete pěkné peníze
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.1.2021

V novoroční slevové akci Honoru najdete oblíbené outdoorové hodinky Watch GS Pro, stylový model Watch ES, fitness tracker Band 5 či elegantní MagicWatch 2.

Watch GS Pro umí měřit více než 100 tréninkových režimů a chlubí se navíc pořádnou odolností a výdrží až 25 dní. V rámci akce jsou u vybraných prodejců k dostání za 4 990 Kč namísto původních 6 499 Kč.

Hodinky Watch ES nabízí 44 animovaných pohybových aktivit, které demonstrují, jak správně cvičení provádět. Navíc si můžete vybrat až z 95 tréninkových režimů pro monitorování vašeho progresu. Svou cenu tyto hodinky snížily z 2 499 Kč na 1 999 Kč.

Honoru zlevňuje svoje chytré hodinky. Ušetřit můžete pěkné peníze

Zlevnil i fitness tracker Band 5, který zobrazuje data o srdečním tepu, tréninkovém času, vzdálenosti, rychlosti, spálených kaloriích i okysličení krve.Honor Band 5 je právě teď k dostání na Alza.cz jen za 799 Kč namísto původních 999 Kč.

A levnější jsou i hodinky MagicWatch 2, které mají hlasového asistenta a disponují 15 sportovními režimy a dalšími 13 různými běžeckými kurzy. Nově je koupíte 3 499 Kč místo původních 4 999 Kč u prodejce Mobil Pohotovost do 25. ledna.Tagy: Honor  akce  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.