QNAP TS-h973AX je nový NAS s Ryzenem a 10GbE
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.12.2020

TS-h973AX nabízí pět diskových pozic na 3,5" SATA disky, dva sloty na 2,5" disky U.2 NVMe SSD (s podporou U.2 NVMe i SATA SSD) a dva sloty na 2,5" SSD. Celkovou kapacitu úložiště lze také rozšířit použitím několika rozšiřujících jednotek QNAP.

NAS má ve výbavě také jeden port 10GBASE-T Multi-Gig a dva porty 2,5GbE RJ45, a podporuje slučování portů a převzetí služeb, čímž posiluje rozsáhlé zálohovací/obnovovací úlohy a přenos médií.

Zařízení je postaveno na systému QuTS hero na bázi ZFS, podporuje integritu dat, samoregenerování a několik konfigurací RAID s Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat, a také podporuje prakticky neomezené snímky a vytváření verzí pro vylepšenou ochranu dat. Pokročilý blokový SnapSync v reálném čase pak zajišťuje, že primární i sekundární NAS vždy zachovávají stejná data.

 QNAP TS-h973AX je nový NAS s Ryzenem a 10GbE

QuTS hero zahrnuje také App Center, kde naleznete různé aplikace na vyžádání k dalšímu rozšíření aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, zjednodušení lokálních, vzdálených nebo cloudových záloh, implementace řešení pro zálohování Google Workspace a Microsoft 365, centralizace záloh virtuálních počítačů VMware a Hyper-V a zřízení bran cloudového úložiště k zavádění hybridních cloudových aplikací, zjednodušení synchronizace napříč zařízeními/týmy a mnoho dalšího.Tagy: TS-h973AX  NAS  QNAP  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.