HyperX posílá do obchodů levný studiový mikrofon SoloCast
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.11.2020

HyperX uvádí nový USB mikrofon s názvem SoloCast. Určený je pro začínající streamery a tvůrce, kterým nabídne kvalitní zvuk za dostupnou cenu. Novinka využívá také oblíbenou funkci HyperX mikrofonů, tedy poklepové tlačítko s červenou LED pro rychlé zatlumení.

SoloCast má polární vzor karioidy, který je citlivější na zvuky přímo před mikrofonem, a také malý stojánek s nastavitelným náklonem. Mikrofon se tak dá snadno umístit například pod monitor. V balení je i adaptér pro ramena s 3/8" a 5/8" závitem, které jsou standardem v audio a video světě.

SoloCast se přidává do rodiny HyperX mikrofonů spolu s nedávno přidaným mikrofonem s RGB podsvícením Quadcast S. Oba modely jsou kompatibilní s počítači, konzolí PS4 a MacBooky.

Fungují se všemi hlavními programy pro vysílání a nahrávání jako Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit. Navíc jsou certifikované pro programy Discord a TeamSpeak a pro snadné připojení podporují technologii Plug N Play.

HyperX posílá do obchodů levný studiový mikrofon SoloCast

Dostupnost

Mikrofon HyperX SoloCast je dostupný v HyperX online obchodu a u vybraných prodejců za cenu 1 999 Kč.Tagy: SoloCast  HyperX  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.