Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.10.2020

Máte rádi Honor a neuteče vám nic ze světa nových technologických vychytávek? Firma právě teď dává šanci otestovat novinku, své vůbec první outdoorové hodinky Watch GS Pro s až 25denní výdrží baterie nebo GPS navigací zpáteční cesty, ještě než se oficiálně objeví v prodeji.

Program se otevírá pro 20 testerů a ti rozhodně neodejdou s prázdnou. Kromě malých dárků si odnesou také slevových voucher na nákup hodinek Watch GS Pro v hodnotě 1 500 Kč. Pozor! Přihlášky běží jen do 15. října.

Watch GS Pro

Honor hledá testery odolných hodinek Watch GS Pro

Vůbec první outdoorové hodinky od Honoru prošly 14 vojenskými testy a získaly tak certifikaci MIL-STD-810G. Zaručují odolnost proti teplotním změnám, vlhkosti, nadmořské výšce, solné mlze a dalším.

Navíc vydrží až 25 dní na jedno nabití a podporují více než 100 režimů cvičení včetně nově navrženého režimu lyžování. Hodí se také GPS navigace zpáteční cesty. Ocení je nejen dobrodruzi, vrcholoví sportovci, ale i ti, co si rádi udělají třeba jen procházku přírodou.

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 1 500 Kč na nákup Watch GS Pro. Ti nejaktivnější testeři se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Do programu se registrujte na webových stránkách Honoru.Tagy: Honor  Watch GS Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.