Realme 7 a Realme 7 Pro míří na náš trh. Jakou mají cenu?
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.10.2020

V rámci globálně streamovaného launche byly oficiálně představeny chytré telefony Realme 7 a Realme 7 Pro. Oba se chlubí velkým displejem, čtyřmi foťáky, rychlým nabíjením baterie a vůbec celkově povedenou výbavou, díky které zaujmou nejednoho zákazníka.

Připomeňme, že Realme 7, které momentálně testujeme a udělalo na nás zatím velmi dobrý dojem, stojí v té nejslabší konfiguraci (4 + 64 GB) pouhých 4 999 korun včetně DPH. Na výběr je telefon ale i ve variantách 6 + 64 (5 499 korun) a 8 + 128 (6 699 korun).

Lépe vybavené Realme Pro s AMOLED displejem a čipovou sadou Snapdragon 720G pak přijde na 7 999 korun. K němu výrobce nabízí navíc ještě dárek zdarma, konkrétně náramek Realme Band.

Realme 7 a Realme 7 Pro míří na náš trh. Jakou mají cenu?

Kdy v prodeji?

Telefony Realme 7 a 7 Pro budou dostupné od 21. října. Předprodej začne o týden dřív, tedy 14. října. Všichni majitelé smarpthonů budou mít přitom možnost využít tříletou záruční lhůtu. To je o rok déle než u všech ostatních značek smartphonů. K tříleté záruce Realme dále prodlužuje svůj bezplatný nárok na výměnu z 1 měsíce na 2 měsíce.Tagy: Realme 7  Realme 7 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.