Western Digital rozšiřuje portfolio produktů řady WD Black
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.10.2020

Mezi novinkami je první NVMe SSD s technologií PCIe Gen4, dále plně bootovatelné zařízení AIC (add-in-card) Gen3 x8 a herní dokovací stanice s NVMe SSD a technologií Thunderbolt 3. Všechny novinky mají RGB podsvícení.

Western Digital rozšiřuje portfolio produktů řady WD Black

SSD WD BLACK SN850 NVMe je navržen pro poskytování bezprecedentního výkonu, takže využívá technologie PCIe Gen4 a poskytuje vysoké rychlosti čtení/zápisu, a to až 7 000, respektive 5 300 MB/s ( platí pro 1TB model). Disk je optimalizovný pro špičkové a náročné hraní (není vhodný pro NAS nebo serverová prostředí).

K vysokému výkonu přidává vylepšené hodnoty hloubky fronty, které jak hráčům, tak každodenním uživatelům umožňují bezproblémové startování aplikací. K dostání bude SSD s chladičem nebo bez a s RGB podsvícením.

SSD BLACK SN850 NVMe ve verzi bez chladiče bude dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB za cenu od 140 eur.

Western Digital rozšiřuje portfolio produktů řady WD Black

Black AN1500 NVMe SSD Add-in-Card je zařízení pro hráče, kteří chtějí dosahovat výkonů nové generace pomocí současné počítačové sestavy. Tato plně bootovatelná, plug-and-play karta AIC má být jedním z nejrychlejších řešení s technologií PCIe Gen3 x8 na trhu. Základem jsou dva SSD v režimu RAID 0 a technologie PCIe Gen3 x8, což umožňuje hráčům dosáhnout na rychlosti načítání až 6 500 MB/s a rychlosti zápisu až 4 100 MB/s (platí pro 2TB a 4TB modely). Karta je vybavena integrovaným chladičem a doplněna nastavitelným RGB podsvícením (pouze Windows) pro zvýšení dojmu a výsledného efektu celé herní sestavy.

AN1500 NVMe SSD Add-in-Card je dostupná v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB. Ceny začínají na 272 eur.

Western Digital rozšiřuje portfolio produktů řady WD Black

Dokovací stanice BLACK D50 Game Dock NVMe SSD by měla poskytovat vysoký výkon s přednostmi SSD, má designový chladič a mění notebook kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3 na integrovaný herní počítač. Dokovací stanice je doplněna nastavitelným RGB podsvícením řízeným pomocí ovládacího panelu WD Black Dashboard (pouze Windows).

BLACK D50 Game Dock NVMe SSD je k dispozici v kapacitě 1 TB. Cena začíná na částce 491 eur. Dostupná je i verze bez SSD a to za cenu od 299 eur.Tagy: WD  SSD  Black  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.