Wargaming rozdává dárky hráčům na Gamescom 2020 a slaví 10 let World of Tanks
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.8.2020

Protože Wargaming stojí na stejné straně v solidaritě s herní komunitou jako oficiální partner události Gamescom, chystá úžasné zážitky napříč všemi hlavními tituly a divákům rozdá digitální i skutečné dárky.

Partnerská stránka Wargaming na digitálním webu Gamescom bude hostit obrovské množství vzrušujícího obsahu, od koncertu Sabaton po mnoho hodin výbušného videa. Obdobně budou mít World of Tanks, World of Warships, World of Tanks Console a World of Tanks Blitz (který byl nově spuštěn na Nintendo Switch) své vlastní produktové stránky a budou rozdávat dárky novým i starým fanouškům Wargaming titulů.

Partnerství s Gamescom zapadá do 10. výročí nejdéle běžícího titulu Wargamingu, World of Tanks, který zahrnuje obrovské oslavy na rozdíl od všeho, co se ve hře kdy vidělo. Noví hráči získají celou řadu skvělých dárků od kolekce sedmi prémiových vozidel až po 10 dní prémiového účtu!

Tankisté se také mohou pobavit na děkovném videu celebrit, které v průběhu let s World of Tanks spolupracovali. Na videu se tak objevují hvězdy jako Dolph Lundgren, Gianluigi Buffon a kapely The Offspring a Sabaton.Tagy: Wargaming  World of Tanks  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: -1.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.