Stahujte zdarma: Epic Games Store rozdává dvě povedené hry!
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.8.2020

Týden uběhl jako voda a tak jsme se dočkali aktualizované nabídky obchodu Epic Games Store, který se snaží konkurovat Steamu a tak stále rozdává hry zdarma. Tentokrát se dostalo na Wilmot’s Warehouse a 3 out of 10 – EP 1: „Welcome To Shovelworks“. Oba tituly budou zdarma až do 13. srpna.

Po roguelike a roguelite akcích Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery jsme se tento týden dočkali dvojice her, u kterých je potřeba více přemýšlet. Ve Wilmot’s Warehouse se stanete skladníkem, jehož úkolem je organizovat 500 druhů zboží různých geometrických tvarů ve skladišti tak, aby se do něj všechno vešlo.

Rozhodně se dá říct, že se jedná o příjemnou jednohubku, ke které si navíc můžete přizvat kamaráda v rámci podporovaného splitscreenu a ještě více se zabavit. Druhým titulem zdarma je 3 out of 10 – EP 1: „Welcome To Shovelworks“, což je napůl hra a napůl animovaný seriál.

Obě hry si do vaší knihovny můžete zdarma přidat až do 13. srpna, tedy do příštího čtvrtka.Tagy: Epic Games  Epic  3 out of 10 – EP 1: „Welcome To Shovelworks“  Wilmot’s Warehouse  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.