Galaxy Buds Live mají tvar jako žádná jiná sluchátka
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.8.2020

Kromě nových smartphonů série Note 20 a a chytrých hodinek Galaxy Watch 3 dnes společnost Samsung představila i sluchátka Galaxy Buds Live, která svým tvarem připomínají fazolky.

O nových Galaxy Buds Live se hodně hovořilo a nyní jsou konečně oficiální. Zaujmout chtějí nejen netradičním designem, ale i velmi kvalitním zvukem. Velice kvalitní zvuk zajišťují 12mm měniče od AKG a také technologie Bass Duct pro hutný basový přednos.

Ergonomický zaoblený design Buds Live odpovídá tvaru ucha, takže by měla být dostatečně pohodlná i k celodennímu nošení. Aby dobře do ucha zapadla, můžete si je přizpůsobit dvěma velikostmi křidélek.

Galaxy Buds Live jsou prvními sluchátky od Samsungu s podporou aktivního potlačení okolních hluků (ANC), což vám umožní odstínit rušivé zvuky, jako jsou projíždějící auta nebo hlučná pračka, a přitom stále vnímat důležitá oznámení a konverzace. Sluchátka neposlouží ale jen pro poslech muziky, lze s nimi také telefonovat, a to díky třem mikrofonkům.

Galaxy Buds Live mají tvar jako žádná jiná sluchátka

Ostudu Buds Live pak neudělá ani výdrž. Ostatně skvělou výdrží se chlubil už model Buds+. V případě nových „fazolek“ deklaruje Samsung 6 hodin se zapnutým ANC, s deaktivovanm pak dokonce 8 hodin. S nabíjecím pouzdrem, které slouží pro uložení sluchátek a také jako nabíječka, se dostanete na pěkných 29 hodin.

Cena a dostupnost

Sluchátka Galaxy Buds Live budou k dispozici od 21. srpna za doporučenou cenu 5 499 Kč. K dostání budou v černé, bílé a bronzové barvě.Tagy: Galaxy Buds Live  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.8.2020 20:18:19   178.143.52.xxx 00
Naozaj?! Ziadna ina?! A co takto SONY WF-SP700N?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.