Skládací Samsung Galaxy Z Fold 2 unikl na živém snímku
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.7.2020

Do události Unpacked zbývá necelý týden. Příští středu se dočkáme nových modelů řady Note a jako obvykle se s nimi svezou i další novinky. Jednou z nich bude i druhá generace skládacího modelu Fold, která právě unikla na živém snímku.

Elegantní průstřel

Uživatel sociální služby Twitter s přezdívkou @hwangmh01 uveřejnil fotografii, která telefon ukazuje téměř v oteřeném stavu, jak bootuje douživatelského prostředí operačního systému Android 10. Vidět můžeme název zařízení stejně jako si lze všimnout, že výřez pro čelní selfie fotoaparát je pryč a u dvojky se dočkáme elegantnějšího průstřelu. Přední fotoaparát bude pouze jeden.

Skládací Samsung Galaxy Z Fold 2 unikl na živém snímku

Větší displeje

Předchozí spekulace hovoří o displeji úhlopříčky 7,59 palce s rozlišení 2 213 × 1 689 px, který bude podporovat obnovovací frekvenci až 120 Hz. Vylepšení by měla doznat i kritizovaná vnější obrazovka, která vyroste na 6,23 palce ze současných 4,6 palce.

Snapdragon 865+ a trojitý foťák

Dodejme, že Samsung Galaxy Z Fold 2 nabídne také kompatibilitu s 5G díky čipové sadě Snapdragon 865+ a možná i podporu stylusu S Pen. Hlavní fotoaparát by měl být trojitý. Jeden snímač má mít rozlišení 64 Mpx a doplní ho 12Mpx a 16Mpx senzor.

Galaxy Z Fold 2 bude stejně jako předchůdce drahým telefonem. V České republice by se cena mohla pohybovat kolem 58 tisíc korun.Tagy: Galaxy Z Fold 2  Samsung  Unpacked  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.