Wrestlingové hvězdy WWE vstupují do World of Tanks Console
autor: Redakce PCT , publikováno 28.7.2020

Ve spolupráci s WWE (World Wrestling Entertainment), Wargaming a World of Tanks Console studio Wargaming s potěšením oznamuje aktualizaci 5.0 zahájením své 1. sezóny - World of Tanks: SummerSlam!

V období od 21. července do 21. září nabídne SummerSlam exkluzivní nové tanky inspirovanými wrestlingovými legandami WWE, sběratelské posádky, nové garáže a mnoho dalšího pro více než 20 milionů hráčů World of Tanks na PlayStationu a Xboxu.

V rámci SummerSlam budou mít hráči možnost ovládat pět legendárních superhvězd WWE v Collector Tanks, z nichž každá má své vlastní jedinečné schopnosti. Mezi legendami jsou: Roman Reigns, “Macho Man” Randy Savage, “Rowdy” Roddy Piper, Ric Flair a Shawn Michaels.

Tankisté si mohou vybrat z působivé sestavy tanků s wrestlingovými tématy WWE, jako jsou: Undertakerův strach inspirující M48A2 Patton nebo Sgt. Slaughterův drsný T54E2.

„Patch 5.0 je pravděpodobně největší aktualizace za několik posledních let. Spolupráce s WWE je fantastická a přináší hráčům spoustu nového obsahu. Kromě toho naše komunita očekávala podporu cross-play, která byla právě spuštěna, aby se hráči na PlayStationu a Xboxu mohli spojit a užívat si bitvy společně,“ uvedl v tiskové zprávě výkonný producent.Tagy: Wargaming  World of Tanks Console  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.