Druhá sezóna ve World of Tanks dorazila s realistickou mapou Berlína
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.6.2020

Jak se pomalu blíží léto, tvůrci World of Tanks s potěšením oznamují, že pracují na dalších přídavcích do této populární onlinovky a již 11. června bude vydána nová očekávaná aktualizace. Nový přídavek přidá realistickou mapu Berlína, která se může pochlubit čtyřmi hlavními bitevními oblastmi, jemně detailním prostředím a okamžitě rozpoznatelnými historickými budovami.

Aktualizace bude stát za to

Aktualizace také umožní tankistům využívat několik nových možností vizuálního vylepšení a přizpůsobení, od progresivních obtisků, které se stávají blikavějšími, když hráč dokončí speciální cíle na konkrétních tancích, až po nastavitelné styly, které se použijí samostatně.

Navíc, tuna skvělých nálepek, které byly dříve pouze pro vozidla určitých národů a úrovní, bude nyní dostupná všem.

Československý vlčák TVP T 50/51

Vydání aktualizace 1.9.1 se kryje se spuštěním druhé sezóny Battle Pass. Hvězdami show budou dva tanky nejvyšší úrovně, americký M48A5 a československý TVP T 50/51.

„Battle Pass první sezóna končí svůj tříměsíční běh a komunita opravdu ocenila nasbírané zkušenosti a odměny," říká Max Chuvalov, ředitel studia Wargaming. „Začali jsme ihned se startem první sezóny sbírat zpětnou vazbu. Jsme si jisti, že až se nová sezóna za dva dny rozjede, hráči budou opravdu spokojeni,” dodál Chuvalov.

zdroj: wargamingTagy: World of Tanks  WoT  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.