Obchod Epic Games zase rozdává, tentokrát kolekci předchozích dílů Borderlands
autor: Adam Vágner , publikováno 29.5.2020

Další „překvapením“ z řady „tajemných her“, které Epic rozdává na svém obchodu zdarma, je Borderlands: The Handsome Collection, která obsahuje dva starší tituly ze série stříleček v s komiksovou grafikou Borderlands.

Starším dílem je Borderlands 2 se všemi DLC, jehož recenzi i rozborku hardwarové náročnosti najdete i na PCTuningu, novější je Borderlands: Pre-Sequel z roku 2014, který jsme taktéž recenzovali. První ze jmenovaných dostal na metacritics 89 % a 8,2 bodů u uživatelského skóre, následný díl už na tom byl o něco hůře se 75 % a uživatelským skóre 6,2.

 

Obchod Epic Games zase rozdává, tentokrát kolekci předchozích dílů Borderlands

Překvapením v uvozovkách jsem napsal proto, že celý seznam plánovaných her se objevil před čtrnácti dny na redditu (i když s dovětkem, že to není jisté). Zatím se ale vyplnilo GTA V, Civilization VI i Borderlands: The Handsome Collection, takže až stávající nabídka skončí, měl by nás od páté odpolední 4. června čekat akční survival ARK: Survival Evolved z roku 2015. Ale je to jen slajd z redditu, takže se pořád nedá vyloučit, že Epic příští týden něčím překvapí.

Epic Games u kolekce s Borderlands udává plnou cenu 60 eur, tedy něco kolem šestnácti stovek. Jen blázen by ale za nějakých šest, osm let staré hry platil takovou částku. Ve slevových akcích bývají za pár dolarů a na eshopech s přeprodejem klíčů najdete tuto kolekci za nějaké dvě stovky. Ale to nic nemění na tom, že zadarmo je to pořád levnější. A kdybyste chtěli i něco novějšího, můžete na Epicu momentálně v akci pořídit Borderlands 3 z loňského roku za poloviční cenu, tedy 30 eur (šmelináře s klíči tak přeplatíte asi jen o stovku).

Zdroj: Epic GamesTagy: epic games  borderlands  zdarma  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.