Huawei chystá nový telefon s až 55x zoomem
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.4.2020

Společnost Huawei nedávno představila novou řadu chytrých telefonů P40, z níž vyčnívají hlavně modely P40 Pro Plus a P40 Pro se skvělým fotoaparátem. První smartphone nabízí stonásobný digitální AI zoom, druhý se pak chlubí „jen“ padesátinásobným přiblížením. Tím však Huawei s excelentním zoomem nekončí. Na webu se totiž šušká o tom, že brzy uvede telefon až s 55násobným přiblížením.

Dosud utajovaný smartphone propálil na sociální službě Weibo známý tipster Changan Digital Jun a své tvrzení rovnou podpořil screenshotem z aplikace Fotoaparát, kde je zřetelně vidět, že telefon zvládne až 55násobné přiblížení. Uživatelské prostředí fotoaparátu odkazuje na EMUI, takže by se mělo jednat o telefon značky Huawei – Honor má prvky trochu jinak graficky upravené (např. přepínač AI, pokud je aktivní, je barevný). Více už o novém chystaném mobilu nevíme, ale od jeho fotoaparátu očekáváme velmi dobré výsledky.

V současnosti je páteří nabídky Huaweie smartphone P40 Pro, který uživatele láká na špičkový fotoaparát, který opravdu dovede zaujmout. Jeho sestava se čtyřmi různými čočkami má výtečné vlastnosti jak pro fotografování, tak natáčení videa. Huawei si dal i tentokrát záležet na kvalitě nočních snímků a přidal k tomu i skvělý zoom a také nejlepší širokáč na trhu. Naše první dojmy z fotoaparátu P40 Pro jsou opravdu skvělé. Vše si už brzy detailně rozebereme v recenzi, kterou připravujeme.

Huawei chystá nový telefon s až 55x zoomem

ZdrojTagy: Huawei  P40 Pro Plus  P40 Pro  Android  zoom  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
7.4.2020 06:06:29   81.0.198.xxx 31
Trochu postrádám smysl článku. Huawei má (zatím nevydaný, ale už představený) telefon se 100x zoomem, je to Huawei P40 Pro Plus.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.