SAZKAmobil pomáhá v době koronaviru, zákazníci mohou bezplatně volat a posílat SMS
autor: Mirek Kočí , publikováno 14.3.2020

Největší virtuální operátor v ČR vychází v aktuální krizové situaci vstříc svým zákazníkům. Majitelé předplacené karty mohou od včerejších 17:00 až do konce března zdarma využít neomezené volání a SMS v síti.

Operátor SAZKAmobil se rozhodl usnadnit svým zákazníkům komunikaci v době, kdy je výrazně omezen osobní kontakt z důvodu šíření koronaviru. „Kredit u nás využívá mnoho zákazníků v důchodovém věku, pro které je aktuální situace nejvíce riziková.

Věříme, že tímto krokem pomůžeme lidem jednoduše kontaktovat své blízké a rodinu bez nutnosti osobního dobíjení předplacené karty na terminále. Přes internet lze vyřešit i nákup a aktivaci nové SIM karty od SAZKAmobilu, pro kterou následně platí stejné zvýhodnění,“ uvedl Jan Schmiedhammer, ředitel virtuálního operátora SAZKAmobil.

SAZKAmobil pomáhá v době koronaviru, zákazníci mohou bezplatně volat a posílat SMS

Speciální balíček mohou zákazníci aktivovat zdarma prostřednictvím SMS ve tvaru N na číslo 8866, Internetové samoobsluhy, Zákaznické linky (*11) nebo v mobilní aplikaci SAZKAmobil. Další informace jsou k dispozici na stránce www.sazkamobil.cz.Tagy: SAZKAmobil  volání  SMS  data  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
15.3.2020 15:12:55   185.47.220.xxx 31
Me z toho jasně vychází, že je to asi nic nestojí - pochybuji, že by denně přicházeli o miliardy... Čili kdybychom všichni měli neomezené tarify za 100Kč, tak by to jistě nebyl problem. Stejně jako ISP, když má někam dotažený spoj třeba 1Gb, tak je kravina aby dával 20Mb za 290Kč, 40Mb za 490Kč atd. kdyby tam všichni měli 60Mb za 200Kč samozřejmě s agragací, tak by nevykrvácel :-P

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.