HTC Wildfire R70 cílí na nenáročné uživatele
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.3.2020

V posledních dvou letech by se mohlo zdát, že HTC na chytré telefony zanevřelo a místo nich se soustředí čistě na headsety pro virtuální realitu. Není to tak ale úplně pravda – podnik nyní představil nový smartphone. Model Wildfire R70 je ale už od počátku předurčen k neúspěchu.

V obchodech jsou v současnosti k mání pouze starší smartphony od HTC. Uspět na mobilním trhu se však firma snaží nyní znovu s telefonem Wildfire R70. 

Celý přístroj působí poměrně moderním dojmem, neboť 6,53palcový HD displej má docela tenké rámečky, tedy až na spodní část. Základem mobilu je osmijádrový procesor MediaTek Helio P23, který dovede pracovat frekvencí až 2,0 GHz. Do vínku dostal telefon i 2 GB operační paměti a 32GB úložiště.

HTC Wildfire R70 cílí na nenáročné uživatele HTC Wildfire R70 cílí na nenáročné uživatele

Ve výbavě telefonu najdeme hned čtyři fotoaparáty, tři z nich se přitom ukrývají na zadní straně. Hlavní senzor má rozlišení 16 MPx, doplňuje jej 2Mpx kamera pro pořizování makra snímků a třetí 2Mpx senzor slouží k měření hloubky ostrosti. Přehlídku kamer uzavírá čelní fotoaparát. Slušnou výdrž by měla zajistit baterie o kapacitě 4 000 mAh, jejíž dobíjení je řešeno microUSB konektorem.

Wildfire R70 je prozatím určen výhradně pro Indii a THajsko. Pokud o něj bude zájem, mohl by se nicméně prodávat i na dalších světových trzích, pravděpodobně i v Evropě.Tagy: HTC  Wildfire R70  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.