Sluchátka HyperX Cloud Flight S mají dlouhou výdrž a lze je dobíjet bezdrátově
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.2.2020

Herní divize společnosti Kingston představuje nový bezdrátový herní headset Cloud Flight S. Mezi jeho největší přednosti patří podpora bezdrátového dobíjení na Qi podložce a výdrž až třicet hodinek na jedno nabití, což je víc než dost pro pořádný herní maraton.

Nový headset má uzavřené náušníky s možností rotace o 90 stupňů pro pohodlné odložení kolem krku. Náhlavní most využívá bytelné ocelové jádro a polštářku z koženky a paměťové pěny pro klasické pohodlí HyperX produktů. Sluchátka, připravená pro počítače nebo herní konzole PlayStation 4 (Pro), navíc disponují odpojitelným mikrofonem s LED indikací zatlumení. Hráči pak mohou zvuk ovládat přímo na náušníku pomocí čtyř tlačítek.

Pro přenos zvuku Cloud Flight S využívá vlastní řešení v pásmu 2,4 GHz a dosahem až 20 metrů. Je zde také podpora virtuálního 7.1 zvuku a potěší i dynamické měniče o velikosti 50 mm. Výrobcem udávaný frekvenční rozsah sluchátek je 10 Hz až 22 kHz, citlivost 99,5 dB a zkreslení pod 1 % a impedanci 32 Ω.

Sluchátka HyperX Cloud Flight S mají dlouhou výdrž a lze je dobíjet bezdrátově

Velkým tahákem sluchátek je podpora bezdrátového dobíjení. Dobíjecí podložka standardu Qi s výkonem 10 W ale bohužel není v ceně a uživatel tak musí vynaložit dalších zhruba 60 dolarů (1 600 Kč), aby se od kabelu osvobodil. Primárně se tak headset dobíjí kabelem a na plné nabití má vydržet fungovat až 30 hodin.

Dostupnost

Sluchátka HyperX Cloud Flight S jsou již nyní v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 4 299 Kč.

Sluchátka HyperX Cloud Flight S mají dlouhou výdrž a lze je dobíjet bezdrátověTagy: Kingston  Cloud Flight S  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.