Nová střílečka Caliber od Wargamingu začíná cílit na Evropu
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.2.2020

Caliber, taktická střílečka hraná z pohledu třetí osoby od společnosti 1C Game Studios a Wargaming, oznámila novou fázi testování v Evropě. Po loňském úspěšném představení na Gamescomu tým vývojářů uvedl, že registrace do uzavřené bety (CBT) je nyní otevřena všem evropským hráčům.

První titul Wargamingu určený pro dospělejší publikum (16+) se zaměřuje především na komunikaci, koordinaci a taktiku. Čtyřčlenné týmy mohou v režimu PvE Spec Ops vyrazit do boje proti speciálním jednotkám ovládaných umělou inteligencí nebo se postavit proti jiným čtyřem silným týmům v PvP. V každém týmu jsou přitom čtyři odlišné charaktery, za které lze bojovat. Hráči mohou vybrat z několika národních speciálních sil (včetně polského GROM, US Navy SEAL a Kommando Spezialkräfte Německa). Pro Caliber představuje přechod k evropskému testování další úspěšný krok ve vývoji titulu a vývojáři jsou potěšeni, že mohou registrací CBT poskytnout příležitost tuto ambiciózní hru podpořit.

„Jsme velmi vděční publiku za skvělé přijetí naší hry v CIS a těšíme se na růst hráčské základny v Evropě. Hru nyní představíme na Intel Extreme Masters Expo v Polsku a začneme s náborem hráčů, kteří se k nám připojí v testech Caliber,“ říká Alex Morozov, marketingový ředitel chystané hry.

„Zajistíme, aby hráči v Evropě dostali co nejvíce obsahu, více jednotek s různých evropských států, více map s příběhem, který by jejich hernímu zážitku přinesl více kontextu. Připojte se k nám zasláním e-mailu na vstupní stránce hry – testy v Evropě jsou na cestě,“ dodal Kirill Stadnik, produktový ředitel Caliber.

Hráči, kteří se chtějí přihlásit k CBT, se mohou registrovat na webové stránce playcaliber.eu.Tagy: Caliber  Wargaming  beta  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.