Vychází Game Ready ovladače pro Zombie Army: Dead War 4
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.2.2020

Nejnovější GeForce Game Ready 442.19 WHQL ovladače podporují tituly Zombie Army: Dead War 4, Apex Legends: Season 4 a Metro Exodus: Sam’s Story a navíc i rozšířují program G-SYNC Compatible o tři nové monitory.

​Metro Exodus: Sam’s Story je zásadní rozšíření pro původní hru, která se stala jedním z nejdůležitějších titulu s podporou ray tracingu. Majitelé GeForce RTX se tedy mohou těšit na osvětlení pomocí global illimination a emissive lighting, vykreslované touto technologií. Opět nechybí ani podpora DLSS.

Nové ovladače také rozšiřují program G-SYNC Compatible o monitory ASUS VG259QM, Dell AW2521HF a LG 34GN850. V rámci programu spolupracuje společnost Nvidia s OEM výrobci za účelem validace monitorů s podporou AdaptiveSync protokolu. Displeje, které touto validací projdou, získají označení „G-SYNC Compatible“. Jejich úplný seznam naleznete zde.

V předchozích ovládacích byly představeny dvě nové funkce NVIDIA Control Panel: Max Frame Rate pro optimalizaci výkonu a spotřeby a Variable Rate Supersampling (VRSS), která zlepšuje kvalitu obrazu ve VR hrách. Díky nejnovějším ovladačům jsou nyní vylepšeny na základě zpětné vazby od uživatelů. Max Frame Rate nyní nabízí rozsah FPS od 20 do 1000 a VRSS je nyní možné aktivovat na záložce nastavení „Global“, čímž se zpřístupní ve všech podporovaných hrách.

Ovladače GeForce Game Ready 442.19 WHQ stahujte ze stránek Nvidie nebo prostřednictvím GeForce Experience.

 Tagy: GeForce Game Ready  Nvidia  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.