Co všechno vydrží Huawei Mate 30 Pro? Známý youtuber se ho pokusil zlomit
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.2.2020

Huawei Mate 30 Pro je jedním z nejzajímavějších smartphonů poslední doby. Proto se nemůžeme divit, že k sobě láká pozornost různých YouTuberů, kteří testují jeho odolnost a to často velmi nemilosrdně. Takový Jerry Rig Everything s ním neměl vůbec žádné slitování.

Nejlepší fotomobil planety v rukách Zacka Nelsona podstoupil test odolnosti proti poškrábání, test odolnosti proti ohni a test celkové odolnosti konstrukce. Zajímavé je, že všechny tyto pokusy vyšly velmi dobře. Z videa vyplývá, že zejména konstrukční zpracování se Huawei povedlo skutečně na jedničku. V testu ohýbání si telefon od známého youtubera dokonce vysloužil velkou pochvalu, na rozdíl od konkurenčního OnePlus 7, který má podobnou konstrukci a ve zkoušce propadl.

Připomeňme, že Mate 30 Pro v uplynulém týdnu dorazil také do České republiky. Případní zájemci jej mohou předobjednat v e-shopu (Huawei.cz) nebo oficiálních prodejnách Huawei ve Westfield Chodov a Quadrio v Praze. Výrobce k telefonu připravil navíc speciální zákaznickou kampaň. Při nákupu Mate 30 Pro získají zákazníci zdarma bílá bezdrátová sluchátka FreeBuds 3, VIP servis a voucher na hodinky Huawei Watch GT 2 za pouhou 1 Kč.

Superphone je dostupný v barevném provedení Space Silver za cenu 24 999 Kč. Exkluzivní nabídka je limitována počtem kusů.Tagy: Huawei Mate 30 Pro  Huawei  Mate 30 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.