Ylands vychází ve finální verzi i pro mobilní zařízení
autor: Mirek Kočí , publikováno 7.12.2019

Studia Bohemia Interactive vydává finální verzi svého sandboxu Ylands. Hra je k dispozici ve formě free-to-play. Za 14,99 eur je k dostání DLC Exploration Pack. Kromě počítačů je zajímavý rodinný titul k dispozici také pro iOS a Android.

Klasické tituly od Bohemia Interactive, jako Arma nebo DayZ, jsou známé pro svůj obří otevřený svět, velkou hráčskou svobodu, spoustu možností, jak se kreativně vyřádit a zapálenou komunitu. Ačkoliv se může zdát, že rodinná hra do této společnosti příliš nezapadá, Ylands využívá právě těchto předností, které stály za úspěchem předchozích her studia a představuje je zbrusu nové skupině hráčů.

Ylands jsou sandboxovým titulem, který testuje hráčskou kreativitu. Hráči mohou plynule přecházet mezi singlovými a multiplayerovými módy při průzkumu neznámých světů, obléhání hradů, námořních bitvách, automobilových závodech, budování obřích monumentů nebo craftování zdánlivě jednoduchých věcí typu krabího brnění.

Finální verze Ylands přináší nové mini hry, které zdvojnásobení počtu dostupného obsahu, přibyly také denní / týdenní questy, vylepšen byl crafting a budování, do Exploration módu byly přidány měřítka obtížnosti a herního postupu a těšit se můžete i na další novinky.Tagy: Bohemia Interactive  Ylands  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
8.12.2019 06:42:11   83.240.122.xxx 70
No, hru jsem kdysi koupil - neni to spatny - ale prijde mi divny, ze to ted daji free to play pro vsechny a za 15 evek to DLC - tzn. dvojnasobny ojeb na ty, co jim to koupil uz v tom predbeznem pristupu
Kdybych aspon jako puvodni "platce" dostal slevu nebo tak neco - ale takovy pristup v podstate nabada si ten early access vubec nekupovat.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.