Odolný a rychlý SSD SanDisk Extreme PRO Portable míří na český trh
autor: Mirek Kočí , publikováno 4.12.2019

Přenosný externí SSD nabízí vysoké přenosové rychlosti a zaujme i odolným pouzdrem, které pomůže ochránit digitální obsah všude na cestách. Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A.

Extreme PRO Portable od společnosti SanDisk využívá technologii NVMe, což vede k vysokým přenosovým rychlostem až 1 050 MB/s, a plně spoléhá na rozhraní USB 3.1 druhé generace. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání kopmonenty SSD a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu. Malé a lehké provedení disku znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. SSD spolupracuje s počítači Windows a macOS hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A3.

Odolný a rychlý SSD SanDisk Extreme PRO Portable míří na český trh

Cena a dostupnost:

SSD SanDisk Extreme PRO Portable je dodáván ve třech kapacitách. U kapacity 500 GB ceny začínají na 4 130 Kč včetně DPH.Tagy: SSD  SanDisk  Extreme PRO Portable  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.