Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.12.2019

Přestože se Huawei stále nachází v nepříjemné situaci, neboť mu americká administrativa hází klacky pod nohy, nic mu nebrání připravovat další smartphony. Aktuálně se hovoří o novém modelu nova 6, který má nabízet 5G konektivitu, kvalitní fotoaparát i procesor Kirin 990. K představení telefonu dojde zanedlouho, konkrétně 5. prosince, už dnes se ale můžeme podívat na to, jak novinka vypadá.

Pouhé tři dny před premiérou Huawei nova 6 uniká také na živých fotografiích, doposud jsme mobil mohli vidět pouze na renderech. Z toho, co víme, bude nový huawei patřit mezi moderně vypadající a moderně vybavené smartphony. Přístroj dostane výkonnou čipovou sadu Kirin 990, kterou poprvé výrobce nasadil u špičkové řady Mate 30, a lákat má i podporu 5G internetu a hlavní fotoaparát s rozlišením 60 megapixelů. Při pohledu na čelní stranu telefonu si nelze nevšimnout dvou předních foťáků umístěných v prodlouženém průstřelu, toto řešení jsme už dříve viděli u Samsungu Galaxy S10+. Jeden ze snímačů přitom nabídne širokoúhlý objektiv, což uživatelé ocení u skupinových selfies.

Premiéru si Huawei nova 6 odbude ve čtvrtek 5. prosince. Jestli se telefon brzy dostane i na jiné než čínské trhy zatím nebylo oznámeno. Na pulty evropských obchodů smartphone to letos nejspíš nestihne.

Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx

Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx Podívejte se, jak vypadá Huawei nova 6 s fotoaparátem s rozlišením 60 Mpx

ZdrojTagy: Huawei  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.