Samsung Galaxy S11 dostane speciální snímač pro noční focení
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.12.2019

Detaily ohledně příštího top modelu od Samsungu se začínají rozkrývat. Po nejrůznějších fotografiích a renderech tu máme znovu informace týkající se výbavy, přesněji fotoaparátu, který by měl obsahovat speciální snímač pro superdetailní noční fotografie. Na únik upozornil server LetsGoDigital.

Redaktoři zahraničního webu si všimli, že Samsung si nedávno Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví zaregistroval ochrannou známku „Bright Night Sensor“. V popisu EUIPO je zřetelně vidět, že půjde o speciální fotografický senzor, určený pro focení za zhoršených světelných podmínek. Označení Bright Night Samsung dříve využíval pro označení softwarové funkce fotoaparátu pro noční focení, později tento termín ale nahradil prostším „Night“.

 Samsung Galaxy S11 dostane speciální snímač pro noční focení  Samsung Galaxy S11 dostane speciální snímač pro noční focení  Samsung Galaxy S11 dostane speciální snímač pro noční focení

Jak bude připravovaná řada smartphonů Galaxy S11 fotit, zatím nevíme, výrobce však cela jistě bude usilovat o to, aby přinejmenším model S11+ stanul na prvním místě fotografického žebříčku DxOMark a stal se nejlépe fotícím mobilem planety. K tomu by mu měl dopomoci právě nový snímač pro kvalitní snímky za tmy.

Chytré telefony řady Galaxy S11 by měly být představeny v první čtvrtině roku 2020 s operačním systémem Android 10.

 Samsung Galaxy S11 dostane speciální snímač pro noční focení

 Tagy: Samsung  Galaxy S11  S11  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.