V soutěži ASUS Boost My PC se hraje o ceny za 200 tisíc korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.11.2019

Letošní rok znamená pro Česko a Slovensko 30 let svobody a demokracie. Současně letos ASUS slaví 30 let od svého založení. A to už je velký důvod pro speciální díl oblíbené soutěže Boost My PC, tentokrát s cenami v celkové hodnotě 200 tisíc korun.

Vítěz první ceny se může těšit na skvěle vybavené PC se speciálním designem ke třicetinám firmy ASUS v ceně 150 000 korun. Druhou cenu představuje prémiový kožený ultrabook ZenBook Edition 30 a výherce třetí ceny získá smartphone ZenFone Edition 30. K zapojení do soutěže stačí tentokrát jen vytvořit kreativní fotku nebo video, které spojí značku ASUS a 30 let svobody v Česku a na Slovensku a umístit ji na Instagram. Zájemci mohou soutěžit do soboty 30. listopadu.

Od revolučních událostí roku 1989 v Československu nedávno uplynulo 30 let. Rok 1989 je ale důležitý i pro ASUS. Právě tehdy totiž na Tchajwanu založila čtveřice inženýrů tuto společnost. Během 30 let se firma etablovala mezi světové technologické lídry a v současném portfoliu nabízí pestrou škálu produktů od počítačových komponent přes monitory, notebooky, smartphony či routery až po softwarová řešení.

Další podrobnosti i úplná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.republic-of-gamers.cz/projekty/boost-my-pc/. Soutěž končí 30. listopadu přesně úderem půlnoci.Tagy: ASUS  Windows  Boost My PC  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.