HTC Vive Black Friday přináší výhodné ceny VR setů
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.11.2019

Po slevách v obchodě Viveport výrobce spustil i slevy na headsety pro virtuální realitu, ke kterým přidává roční předplatné ve službě Viveport Infinity. Kromě samostatných slev nabízí i výhodné balíčky s příslušenstvím.

Společnost HTC dnes zveřejnila své Black Friday slevy na VR headsety a příslušenství. Výrobce se tentokrát nespokojil s pouhými slevami na jednotlivé sety virtuální reality, ale nabízí i výhodné balíčky s bezdrátovým adaptérem a slevy na samotný bezdrátový adaptér. Akce platí od 29.11.2019 až do 2. prosince. Fanoušci slevy naleznou na stránkách www.vive.com a u vybraných partnerů jako alza.cz nebo nay.sk.

Nejvyšší úspory dosáhnou ti nejnáročnější, kteří se rozhodnou pro nekompromisní kombinaci headsetu s technologií sledování pohybu očí HTC Vive Pro Eye s bezdrátovým adaptérem. Jeho cena je v rámci akce nižší o celých 350 eur. Místo 2 069 eur jej lze tedy zakoupit za pouhých 1 719 eur. Celých 300 eur lze uspořit při nákupu HTC Vive Pro Starter kit a 200 eur ušetří ti, kteří zvolí Vive Pro Full Kit. Na nejnovější headset HTC Vive Cosmos pak společnost připravila slevu v hodnotě 100 eur. Ke všem sadám je navíc v rámci akce zdarma i roční předplatné ve službě Viveport Infinity v hodnotě 114 eur, která aktuálně nabízí přes 850 aplikací a her.

Kdo už virtuální realitu od HTC vlastní, může si udělat radost bezdrátovým adaptérem, který i s propojovací sadou zakoupí o 50 eur levněji. I tyto fanoušky výrobce potěší kódem na dva měsíce předplatného do Viveport Infinity zdarma.

HTC Vive Black Friday přináší výhodné ceny VR setůTagy: Viveport  HTC  Android  Black Friday  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.