Transcend představuje nové paměťové karty s 96vrstvými 3D NAND čipy
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.11.2019

Transcend přináší na tuzemský trh nové paměťové karty formátu SD a microSD, které využívají 96vrstvové paměti 3D NAND flash. Podle výrobce se tyto datové nosiče hodí zejména pro profesionální použití, např. ve zdravotnických zařízeních, sledovacích systémech a platebních terminálech (POS).

Karty náleží do výkonnostní třídy A1 a s podporou specifikace SD 5.1 mají zaručit bezproblémové ukládání velkého množství dat, fotografií, video souborů a hudby. Poskytují maximální rychlost čtení 95 MB/s a zápisu rovných 40 MB/s.

Nová série karet zahrnuje čtyři modely – dvě karty SD a dvě microSD: SDHC/SDXC420T, SDHC/SDXC420I a microSDHC/SDXC420T a microSDHC/SDXC420I.

Transcend představuje nové paměťové karty s 96vrstvými 3D NAND čipy

Všechny uvedené nosiče jsou vyrobeny na bázi 96vrstvových paměťových buněk 3D NAND flash, díky čemu umožňují uchovávat větší množství dat než klasické paměťové karty. Mimo to splňují také standardy UHS-I Speed Class 10.

Karty jsou odolné proti vodě, otřesům, elektrostatickým výbojům, rentgenovému záření a přizpůsobeny jsou pro práci v širokém teplotním rozmezí. Dostupné budou v provedení s vyšší teplotní odolností (od -40°C do 85°C) nebo nižší odolností (od -25°C do 85°C).

Záruka a cena

Výrobce zaručuje životnost karet na úrovni 3 000 cyklů vložení a vyjmutí a zároveň tříletou záruku.Tagy: Transcend  microSD  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.