V Česku se začal prodávat herní ASUS ROG Phone II v dalších dvou verzích
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.11.2019

ASUS představil dvě nové verze svého herního telefonu ROG Phone II – ROG Phone II Ultimate Edition a ROG Phone II Strix Edition. Obě novinky vycházejí z původního modelu, liší se ale kapacitou operační paměti a uživatelského úložiště.

ROG Phone II Ultimate Edition je vybaven obří porcí 12 GB RAM a 1TB pamětí, zatímco Strix Edition uživatelům nabízí 8 GB operační paměti a vnitřní paměť kapacity 128 GB. Obě varianty jinak obsahují stejně výkonný hardware jako původní ROG Phone II, a uspokojí proto nejnáročnější hráče mobilních her. Zájemci o obě nové verze si telefony mohou předobjednat na e-shopu výrobce – Strix Edition stojí 17 990 Kč, Ultimate Edition pak 25 590 Kč s DPH.

Připomeňme, že smartphone ROG Phone II je vybaven ultravýkonným procesorem Snapdragon 855 Plus a také 120Hz AMOLED displejem s odezvou 1 ms, 10bitovým HDR a úhlopříčkou 6,59 palce. Výjimečná je i baterie s kapacitou 6 000 mAh a boční konektor v kombinaci s 30W napájecím adaptérem ROG HyperCharge umožňujícím bleskové nabíjení. V zadní části herního telefonu se nachází duální optika s rozlišením 48 a 13 Mpx, vepředu nad displejem pak je 24Mpx kamerka pro selfie a videohovory.

V Česku se začal prodávat herní ASUS ROG Phone II v dalších dvou verzíchTagy: ASUS  ROG Phone II Strix Edition  ROG Phone II  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.