HTC spustilo Black Friday slevy v obchodě Viveport a představilo i nové tituly
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.11.2019

Společnost HTC Vive spustila slevové akce k příležitosti Black Friday v obchodě Viveport. Navíc byl zveřejněn i seznam posledních novinek, které se objevily v nabídce jedinečné služby předplatného pro VR Viveport Infinity.

V rámci Black Friday obchod snižuje cenu předplatného z 399 Kč měsíčně či 2 999 Kč ročně na pouhých 149 Kč měsíčně, respektive 1 788 Kč za roční předplatné. Zákazníci tak získají za výhodnou cenu neomezený přístup k více než 800 aplikacím a hrám pro virtuální realitu.

Nově mezi nimi naleznou mimo jiné i zábavnou hudebně-akční hru Pistol Whip, očekávané herní zpracování seriálu Doctor Who, které vzniklo ve spolupráci s BBC a v neposlední řadě úžasný zážitek Mona Lisa: Beyond The Glass. Z dlouhodobě oblíbených titulů nelze opomenout známé Superhot VR, Arizona Sunshine a jednu z nejoblíbenějších akčních stříleček Sairento VR. Navíc předplatné přináší i množství omezených slevových akcí a dárků ve formě placených titulů zdarma.

Nabídka platí do 1. prosince 2019 nejen pro uživatele headsetů HTC Vive, ale také pro majitele zařízení Oculus Rift, Valve Index i pro platformu Windows Mixed Reality.

HTC spustilo Black Friday slevy v obchodě Viveport a představilo i nové titulyTagy: HTC Vive  HTC  Viveport  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.