Týdenní přehled recenzí a megatestů
autor: Luk , publikováno 3.12.2005
Ve zdraví jsme se dožili dalšího víkendu a to znamená, že je tu opět náš přehled článků, testů a recenzí na zahraničních serverech.

Cooler Master Centurion 531 je stylový hliníkový case, který nezruinuje vaši peněženku. Testovali jej na Viperlairu a přestože design není úplně pro každého, za dobré chlazení a celkově vysokou užitnou hodnotu za utracené peníze si Centurion 531 vysloužil ocenění Viperlair Recommended.

Tichou grafickou kartu v podání ASUSu, ASUS Extreme N6600GT Silencer, recenzovali na HotHardware. Pasivní chladič odvádí dobrou práci, přeci jen je však lépe ho doplnit alespoň lehkým průvanem v bedně. Pokud si však potrpíte na absolutní ticho, je pro vás tato karta skvělou volbou. Hodnocení HotHardware: 8 z 10 bodů.

Nevíte co si počít s kvanty programů, které se samočinně zapínají při startu Windows? Článek TheTechZone s názvem "How To Prevent Unwanted Windows Programs From Loading At Startup" je pak určen právě vám!

OCModShop nabízí článek o overclockingu - je určen spíše méně zkušeným uživatelům, vysvětluje důvody, proč taktovat, ale poukazuje na riziko v podobě ztráty záruky. Čtěte zde.

Stručnou tabulku s přehledem procesorů mají na techPowerUp!. Najdete zde všechny procesory od Athlonů XP s jádrem Palomino a Pentií 4 s jádrem Willamette až do současnosti, třídit můžete podle výrobce, Socketu či kódového označení jádra a dozvíte se důležité základní parametry jako velikost L1/L2/L3 cachí či výrobní postup.

Srovnání tří grafických karet vyššího mainstreamu - GeForce 6800GS od Leadteku, Radeonu X800GTO od Connect3D a pasivně chlazeného Radeonu X800GTO "Ultimate" od Sapphire propvedli na serveru TrustedReviews. Recenzent by si z této nabídky vybral novou GeForce 6800GS pro její skvělý poměr ceny a výkonu.

Přemýšleli jste někdy o jiném operačním systému, než rozšířených Windows? Ale nemáte dost zkušeností a odvahy? XYZ Computing vám může pomoci článkem nazvaným "Moving a Beginner to Linux.".

Za shlédnutí dále stojí:

To by bylo pro dnešek vše, příští týden se opět těšte na přehled recenzí a megatestů.

Zdroj: Adrian's Rojak Pot, The Inquirer

 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.