Stahujte: Epic Games Store rozdává hry Q.U.B.E.2 a Layers of Fear zdarma
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.10.2019

Je před námi víkend a tak tu máme další lákavou nabídku obchodu Epic Games Store. Ke stažení jsou tentokrát dvě zábavné hry. Konkrétně můžete zdarma pořídit tituly Q.U.B.E.2 a Layers of Fear.

Q.U.B.E. 2 je z první osoby hraná logická hra, ve které se ujmete role Amelie Cross - archeoložky, která se záhadně probudila mezi antickými písečnými zříceninami. S pomocí velitelky Emmy Sutcliffe musíte spolu manipulací s objekty a řešením logických hádanek najít cestu domů ze zapomenutého světa.

Layers of Fear je psychedelická hororová hra z pohledu první osoby s důrazem na příběh a prozkoumávání. Ujmete se role malíře, jenž se snaží dokončit svůj magnum opus. Nacházíte se v neustále se proměňujícím sídle z viktoriánské éry plném děsivých vizí, které jsou výplodem malířovy narušené psyché. Cestou budete sbírat střípky mozaiky, která odhalí vaši smutnou a temnou minulost.

Současná nabídka na Epic Games Store je platná až do čtvrtka 30. října, kdy Q.U.B.E.2 a Layers of Fear vystřídají tituly Costume Quest a SOMA. Odkaz pro stažení her na Epic Store je zde. Závěrem podotýkáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

Stahujte: Epic Games Store rozdává hry Q.U.B.E.2 a Layers of Fear zdarma

 Tagy: Q.U.B.E.2  Layers of Fear  Epic Games Store  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.