Monitor Philips 346B1C má ultrawide displej i USB-C dokovací stanici
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.10.2019

Společnost MMD na českém trhu uvede do prodeje nový monitor Philips 346B1C s UltraWide displejem, jehož vlastnosti ocení hlavně profesionálové, například z oblasti financí a bankovnictví.

Philips 346B1C nabízí rozlišení 3 440 × 1 440 pixelů na UltraWide VA panelu s úhlopříčkou 34 palců a poměrem stran 21:9. Uživatelé tak mohou snadno srovnávat dva dokumenty, dívat se na XXL tabulky, sledovat CAD-CAM projekty a mnohem víc. Díky MultiView technologii je možné využívat rozdělení obrazovky (split-creen) a zároveň sledovat obsah z vícero připojených zdrojů signálu (NTB, PC, atd.). Navíc, integrovaný MultiClient KVM switch umožňuje pracovat současně na několika zařízeních připojených k monitoru a ovládat je pomocí jediné klávesnice a myši. A pro ty, kteří rádi kombinují práci a zábavu monitor nabízí i podporu technologie Adaptive-Sync.

Díky zabudované USB-C dokovací stanici s dobíjením mohou uživatelé jednoduše připojit svůj notebook k monitoru pomocí jediného kabelu. Získají tak vysokorychlostní přenos dat a obrazu ve vysokém rozlišení – mohou v klidu pracovat a zároveň dobíjet své zařízení.

Monitor Philips 346B1C má ultrawide displej i USB-C dokovací stanici

Monitor Philips 346B1C má ultrawide displej i USB-C dokovací stanici

Philips 346B1C nabízí technologie Flicker-free a LowBlue Mode, které slibují lepší obraz při práci, zatímco EasyRead mód nabízí příjemné čtení textu. Možnost otáčení o 180°, snadný náklon, výškové nastavení stojanu a VESA držák zaručují optimální ergonomický komfort. Zabudovaný PowerSensor deteguje přítomnost uživatele a podle toho snižuje jas monitoru, čímž šetří náklady na energii.

Nový Philips 346B1C bude k dispozici na trhu od listopadu za doporučenou cenu 15 349 Kč.Tagy: Philips 346B1C  MMD  monitor  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.