Sledujte živě představení telefonů Pixel 4 a Pixel 4 XL
autor: Mirek Kočí , publikováno 15.10.2019

Google v dnešních odpoledních hodinách představí v pořadí již čtvrtou generaci chytrých telefonů Pixel. Opět se dočkáme dvou verzí s odlišnou velikostí. Nové smartphony nabídnou mnoho moderních funkcí, jako je ovládání radarem nebo pokročilé odemykání obličejem, a budou vsázet na špičkové fotoaparáty. Celou tiskovou konferenci můžete sledovat on-line.

V případě nových Pixelů se hovoří o 6,3palcovém displeji u verze XL a 5,8palcovém displeji u základní verze. Použit má být špičkový procesor Snapdragon 855 a operační paměti má mít hodnotu 6 GB. Chybět samozřejmě nebude nový Android 10. Akumulátory mají mít kapacitu 3 700 mAh a 2 800 mAh.

Smartphony budou mít dva fotoaparáty: 12megapixelový základní a 16megapixelový telefoto. K výborným výsledkům za všech světelných podmínek jim dopomůže funkce Motion Mode, která díky umělé inteligenci dokáže chytře odstínit pořizovaný pohyblivý objekt od pozadí. Vylepšena má být také funkce Night Sight pro fotografování při slabém světle a úplnou novinkou bude funkce Astrophotography umožňující fotit noční oblohu.

Sledujte živě představení telefonů Pixel 4 a Pixel 4 XL

Tiskovou konferenci společnosti Google bude možné sledovat skrze on-line stream na YouTube. Keynote začíná přesně v 16:00 hodin.Tagy: Pixel  Android  stream  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.