TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkách
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.10.2019

V tuzemských obchodech se začala prodávat dětská chůvička NannyWatch A15, kterou budete mít stále po ruce – přesněji řečeno, na ruce! Rodičovská jednotka je totiž integrována do hodinek. Dětskou jednotku, která je také součástí sady, umístíte k miminku.

Vzhledem dosahu až 300 metrů se můžete bez problému pohybovat po bytě či domě, aniž byste ztratili přehled o dění v dětském pokoji. Displej NannyWatch A15 je dostatečně velký, takže stále vidíte vše potřebné. Na hodinky je přenášena i informace o teplotě v místnosti, ve které se miminko nachází. Díky automatickému přepnutí chůvičky na noční vidění máte přehled o dítěti i po setmění a můžete tak děťátko sledovat ve dne i v noci.

Díky obousměrnému přenosu zvuku můžete plačící dítě, než k němu stačíte doběhnout, utišit vlastním hlasem i třeba z vedlejší místnosti. Zvuk je přenášen na dětskou jednotku, na které můžete miminku nechat přehrát i jednu z nabízených uklidňujících melodií.

TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkách

Pokud se rozhodnete vyrazit do přírody, ani tady vás sada dětské chůvičky TrueLife NannyWatch A15 nezklame. Dětskou jednotku můžete navíc připojit k powerbance a mít nad miminkem stále přehled, i když se vzdálíte. Funkce Feed Alarm vám zase umožní nastavit si čas, kdy chcete své dítko nakrmit, hodinky vás pak na to včas upozorní.

Výrobce hodinkám vdechl i režim VOX, kdy po chvíli ticha dochází k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory energie v baterii. Pokud ale dětská jednotka zaznamená pláč nebo jiný ruch, displej hodinek se ihned aktivuje a hodinky upozorní na dění v dětském pokojíku vibracemi.

Chůvička TrueLife NannyWatch A15 je dostupná za cenu 5490 Kč.

TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkách

TrueLife NannyWatch A15: Dětská chůvička v hodinkáchTagy: TrueLife NannyWatch A15  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.