FIFA20 je venku, nabídne spoustu zábavy
autor: Mirek Kočí , publikováno 29.9.2019

Fanoušci populární herní série FIFA slaví. V minulých dnech vyšel nový ročník oblíbeného fotbalového simulátoru. Jako obvykle je hra dostupná pro PC a pro televizní konzole Nintendo Switch, Xbox One a PlayStation 4.

Novinek v novém díle je víc než dost. Vývojáři si pro uživatee připravili například nový systém progrese v Ultimate Teamu, vylepšenou kariéru pro jednoho hráče nebo nový režim Volta, věnovaný pouličnímu fotbalu.

Volta může mít několik variant: 3 na 3, 4 na 4 nebo 5 na 5 a to s brankáři i bez. Svého avatara si můžete upravit podle svých představ - vyberete mu účes, oblečení i oslavná gesta. Jak budete dokončovat výzvy, budou vám přibývat nové předměty pro vašeho hráče.

Co se týče samotné hratelnosti klasického fotbalu, tak autoři slibují přepracovaný systém přímých kopů, penalt a střel z voleje. Vylepšena byla i vizuální stránka a animace, takže hráči a okolí vypadají lépe než kdy předtím. Dodejme ještě, že ve FIFA 20 se díky nové licenci představí 17 stadionů z 5 kontinentů, naprostá většina z toho jsou samozřejmě plně licencované a skutečné sportovní stánky.Tagy: FIFA  FIFA 2020  RA  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
29.9.2019 15:32:59   90.64.135.xxx 10
A hlavne prinesie nový klub do "Calcio A", konkrétne to bude stará dáma "Piemonte Calcio" s ich hlavnou hviezdou Cristianom Ronaldom.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.