Strategie Tropico konečně dorazila na Android. Vypadá skvěle!
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.9.2019

Majitelé chytrých telefonů s Androidem a fanoušci strategií v jedné osobě mají důvod k oslavám. Do Google Play totiž dorazila skvělá strategie Tropico od Feral Interactive, která je ve světě počítačových her dobře známá a řadí se mezi ty nejpovedenější hry patřící do tohoto žánru.

Ve hře se v roli El Presidente ujmete vlády nad ostrovem Tropico během rané éry kolonizace a pak jej povedete stále kupředu napříč staletími změn. Budete čelit potřebám svého lidu a také opozičním vládám a frakcím, a tudíž položíte základy své dynastie. S přibývajícími lety ve funkci budete moct povyšovat členy své rozsáhlé rodiny na ostrově do mocných úřadů. Jak bude váš vliv a bohatství růst, budou však růst i hrozby vaší buržoazní ostrovní velmoci.

Tropico pro Android není levná záležitost. Vývojáři si za hru řeknou 360 korun, za tuto částku ovšem dostanete komplexní titul bez mikrotransakcí, který oproti verzi pro počítače není v ničem ochuzen.

Vzhledem k výpočetní náročnosti si Tropico zahrajete vesměs pouze na telefonech a tabletech s novějším hardwarem. Závěrem ještě dodejme, že instalace vyžaduje minimálně 2,5 GB volného prostoru a operační systém Android 8.0 Oreo.Tagy: Tropico  Feral Interactive  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

16 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.